Международный Workshop в рамках MICE клуба

В Киеве состоялся международный Workshop в рамках MICE клуба – ежегодного мероприятрия, организатором которого выступает агентство АРТ ОФ МАЙС.

MICE O’clock – это тематическое маркетинговое мероприятие, цель которого – презентация новых направлений в MICE и туриндустрии. В этом году темой мероприятия была Великобритания.

Члены и гости клуба - это представители корпоративной маркетинг элиты, а так же первые лица поставщиков MICE индустрии.
Ну вот, что он нас пишут…..

"Виставка MICEтецтва

partnersУ Києві відбувся міжнародний воркшоп у галузі ділової гостинності — «MICE O’clock». Його головною темою стала Великобританія.

Воркшоп із МІСЕ-індустрії у столичному ресторані «Matisse» в готелі «City Hotel» зібрав бізнес-еліту України — топ-менеджерів провідних компаній. Гостями події стали «MC’Donalds», «Bayer», AVON, «Astelit», «Alfa-Bank», «Arterium», «Porsche», PZU, MSD та інші. Ну, а господарями виступили організатори воркшопу — компанія «Art of Mice» (www.art-of-mice.net), фахівець з організації ділових, PR, BTL та корпоративних заходів, а також поїздок для компаній. Партнерами події стали посольство Великобританії, Британська Рада, мережа готелів «Marriott GB», «Міжнародні авіалінії України», компанія «Kuoni DMC» та інші поважні структури.
CommonViewМетою «MICE O’clock» є презентація нових географічних напрямків та ідейних напрямів у туріндустрії. Він проводиться в рамках діяльності «МІСЕ-клубу» — тематичного маркетингового товариства з розширення міжнародних контактів та обміну досвідом у сфері ділового туризму.
Темою нинішнього воркшопу «MICE O’clock» стала Великобританія. Цю країну обрали не випадково, адже вона активно підтримувала Україну протягом останніх непростих місяців.
PrizeПрозвучали новини від посольства Великобританії щодо візових процедур, відбулися презентації різноманітних культурно-соціальних проектів та освітніх програм Британської Ради, акції від авіакомпанії МАУ, презентації «City Hotel» та мережі готелів «Marriott», ознайомлення з новими тенденціями у британській сфері DMC. Гостей розважив виступ співачки Tori Joy, захопили розіграші цінних призів і наситив елегантний фуршет.
Загалом організатори виправдали назву своєї компанії — «Art of Mice»!"